Narożniki technorattan oferują nie tylko wyjątkową jakość, ale także trwałość i odporność na warunki atmosferyczne, co sprawia, że są idealnym wyborem do ogrodu lub tarasu. Ich modularna konstrukcja pozwala na swobodne dostosowanie do przestrzeni oraz łatwe przenoszenie. Z kolei sofa ogrodowa, stworzona z modułowego narożnika, zapewnia komfortowy wypoczynek dla gości i rodziny. Dzięki wysokiej jakości materiałom i starannemu wykonaniu, technorattanowe sofy zachowują nienaganną prezencję przez wiele lat użytkowania, sprawiając, że czas spędzony na świeżym powietrzu staje się jeszcze przyjemniejszy.

Więcej...

Wyświetlanie wszystkich wyników: 26


Narożniki technorattan są wykonane z najlepszej jakości materiałów. Meble ogrodowe z technorattanu są bardzo wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, ale również na wszelkie warunki atmosferyczne takie jak śnieg, deszcz czy promienie UV! Zapraszamy do zakupu!

Narożnik ogrodowy – idealny narożnik na taras

Narożniki ogrodowe to doskonałe rozwiązanie do niemal każdego ogrodu, na balkon czy taras. Jest to połączenie wygody i ciekawego designu, dzięki czemu sprawdzą się zarówno w klasycznych, nowoczesnych czy rustykalnych wnętrzach. W zależności od swoich potrzeb możesz postawić na narożniki technorattanowe lub wykonane z aluminium. Praktyczne narożniki ogrodowe zbudowane z modułów, można w odpowiedni sposób dostosować – tak aby pasowały zarówno na większe jak i mniejsze tarasy.

Sofa na taras – doskonały sposób na zaaranżowanie tarasu

Stylowy narożnik na taras to idealne rozwiązanie jeśli chcemy by nasz ogród był designerskim i wygodnym miejscem relaksu. Narożniki doskonale będą pasować zarówno na balkon, taras jak i do ogrodu. Narożniki z kontrastującymi, wygodnymi poduszkami nadają eleganckiego charakteru i są świetnym rozwiązaniem jeśli poszukujemy praktycznych i designerskich mebli.

Narożniki modułowe do ogrodu i na taras

Narożniki ogrodowe to jedne z największych mebli, które można spotkać na tarasach lub w ogrodach – przez wzgląd na swoje gabaryty potrzebują dużej ilości miejsca i nierzadko, niestety, trudno jest zmienić ich położenie. Na szczęście nastała era narożników modułowych, których konstrukcja sprawia, że składają się z kilku mniejszych części. Narożniki modułowe pozwalają na swobodne rozdzielanie i łączenie elementów narożnika w zależności od potrzeb użytkowników a także zmianę miejsca jego położenia bez obaw o uszkodzenie mebla ogrodowego. Możliwość składania i rozkładania sprawia, że technorattanowe narożniki modułowe mogą pełnić funkcję sofy ogrodowej 2-osobowej lub 3-osobowej.

Sofa ogrodowa 3-osobowa z narożnika modułowego

Dzięki rozłożeniu narożnika modułowego, w zależności od modelu na dwie lub więcej części, możliwym jest utworzenie kilku sof ogrodowych, na których można przyjąć gości lub spędzić czas w gronie najbliższych. Największe narożniki modułowe spośród tych dostępnych w ofercie Bel Giardino dają możliwość stworzenia kilku (nawet pięciu) sof ogrodowych 2-osobowych oraz maksymalnie trzech sof ogrodowych 3-osobowych. Sofa ogrodowa 3-osobowa utworzona z narożnika modułowego posiada wygodne oparcie i wymoszczona jest wysokiej jakości poduszkami, które uprzyjemniają jej użytkowanie. Sofa ogrodowa 3-osobowa może posłużyć również jako 2-osobowa – wszystko zależy od liczby zaproszonych gości oraz tego, jak przestrzeń pragną zaaranżować gospodarze.

Sofy ogrodowe z technorattanu – nienaganna prezencja i bezkonkurencyjna jakość

Sofy ogrodowe z technorattanu, które powstają w wyniku rozłożenia narożników modułowych, zachowują wszystkie cechy, którymi szczycą się jako narożnik- są odporne na wpływ deszczu i promieni słonecznych, wytrzymałe i bardzo estetyczne. Sofy ogrodowe z technorattanu zawdzięczają swój wygląd nie tylko żywym kolorom i przekrojowi materiału (technorattan występuje w wariancie płaskim i półokrągłym) ale przede wszystkim dokładności splotu. Wypełnione rattanem PE miejsce przy miejscu aluminiowe szkielety mebli prezentują się wyśmienicie zarówno w rustykalnych jak i nowoczesnych ogrodach.
Sprawdź: nowoczesne zestawy wypoczynkowe na taras.