Wyświetlanie wszystkich wyników: 11


Szukasz pomysłu na oświetlenie swojego ogrodu i zewnętrznych części domu w stylowy sposób? Polecamy kurtyny i sople świetlne LED, które połączysz w imponujące zestawy systemowe! Wykorzystasz je zwłaszcza w okresie świątecznym, tworząc z nimi niepowtarzalny, bożonarodzeniowy klimat. Postaw na lampki z naszej oferty i zachwyć się ich funkcjonalnością – wybierz produkty z czarnym lub białym kablem, z zasilaczem lub bez, służące do rozbudowy kompletu. Już teraz przejrzyj dostępny asortyment!

Daj się porwać świątecznej magii – wykreuj klimat z lampkami LED!

Wykorzystasz je w roli dekoracji balkonu, tarasu czy werandy, ozdobisz nimi krawędź dachu lub zawiesisz na elewacji domu czy ogrodzeniu – w każdym przypadku będą zachwycać emitowanym światłem. To Ty wybierasz jego kolor! Oferujemy świetlne sople LED z białym kablem, a także z czarnym, dostępne w wariantach:

– ciepłej i zimnej bieli,
– wielokolorowym,
– niebieskim.

Wybierając nasze zestawy systemowe, zyskujesz możliwość połączenia lampek z poszczególnych kompletów bez konieczności kupowania zasilacza do każdego z nich!

Jak to działa?

To bardzo proste – kupując zestawy systemowe LED, otrzymujesz:

– dwa lub trzy komplety świetlnych sopli LED o długości 10 lub 20 metrów, w zależności od wybranego produktu,
– zasilacz z timerem – wyłącznik czasowy zapewnia pełną kontrolę nad działaniem zestawu. Twoje lampki będą włączać się i wyłączać o wybranych porach dnia, pracując w cyklach: 8 godzin świecenia i 16 godzin przerwy,
– dwumetrowy biały lub czarny kabel umożliwiający podłączenie w dowolnie wybranym miejscu,
– dodatkowe gniazdo pozwalające na rozbudowę o kolejny komplet lampek.

Gęsto rozmieszczone diody zapewniają mocne światło, które stworzy w Twoim ogrodzie świąteczną atmosferę.

Bezpieczne zestawy systemowe – lampki do Twojego ogrodu

Wybierając sople świetlne LED z białym lub czarnym kablem dostępne w prezentowanym asortymencie, masz pewność bezpieczeństwa. Starannie selekcjonujemy produkty, które oddajemy w Twoje ręce i sprawdzamy je przed wysyłką. Lampki systemowe bez zasilacza podłączysz do modeli wyposażonych w zasilacz przy użyciu specjalnego gniazda. Całość jest odporna na działanie niskich temperatur, wilgoci, opadów śniegu i deszczu – przetrwa wiele sezonów, dekorując Twój ogród i elewację domu w okresie bożonarodzeniowym.

Postaw na sople świetlne LED z efektem błysku!

Zachwyć się bogatą ofertą zestawów systemowych, które przygotowaliśmy dla Ciebie i wybierz lampki na białym lub czarnym kablu, bez zasilacza lub z nim w komplecie. Świetlne sople LED to przepis na piękny, świąteczny klimat przed domem – już dziś zamów je dla siebie! Sprawdź też podobne produkty dostępne w naszym asortymencie.