Pełna oferta oświetlenia świątecznego i ogrodowego na www.okej.com.pl - zapraszamy.

Oświetlenie ogrodowe W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Lampy ogrodowe LED RGB

  Świecące kule ogrodowe są doskonałym rozwiązaniem jeżeli planujemy oświetlić ścieżkę prowadzącą na taras, podkreślić pewien element architektury ogrodowej lub zwyczajnie wprowadzić różne źródła światła do ogrodu, które przy okazji będą wyglądać niesamowicie dekoracyjnie. Świecące kule do ogrodu zasilane są żarówkami LED RGB, pozwalającymi na wykorzystanie ekonomicznego źródła światła w wielu kolorach. Oprócz klasycznych kul lampy dekoracyjne LED występują również w innych kształtach.

  Świecące kule i oświetlenie ogrodowe LED

  W Belgiardino dostępne są świecące kule ogrodowe w rożnych rozmiarach. Najmniejsze dostępne modele posiadają średnicę 25 cm. Oprócz nich dostępne są również te o średnicy 30 cm, 35 cm, 40 cm, a nawet 50 cm. Dzięki zastosowaniu różnych rozmiarów, można stworzyć spójną kompozycję, która dzięki swojemu zróżnicowaniu będzie przyciągała wzrok.

  Gdzie postawić świecącą kulę ogrodową?

  Tego typu ozdoba sprawdzi się zarówno postawiona w centralnej części ogrodu pod gołym niebem, gdzie podkreślać ma oczko wodne,czy wodospadzik, ale również wzdłuż ścieżki (wtedy sprawdzą się kule w jednym rozmiarze w powtarzalnych odległościach), a nawet na tarasie i balkonie. Lampy dekoracyjne LED RGB - nowoczesne ozdoby świetlne ogrodu, na taras i balkon. Naładuj i postaw gdzie chcesz - osiem godzin świecenia, różne tryby świetlne, paleta kolorów RGB. Lampy ogrodowe do Twojego domu.

 • Lampki ogrodowe...

  Lampki i światełka z serii "Party Line" ozdobią Twój ogród, balkon i taras - całoroczne ozdoby świetlne. Kolorowe lampki na balkon, klimatyczne oświetlenie ogrodowe - to wszystko znajdziesz w tej kategorii naszego sklepu!

 • Oświetlenie świąteczne...

  Oświetlenie świąteczne LED – lampki bożonarodzeniowe na balkon i  do domu

  W okresie bożonarodzeniowym nie można zapomnieć o tym, aby zakupić oświetlenie świąteczne. Światełka choinkowe sprawdzą się świetnie zawieszone na balkonie, oknie czy podbitce. Lampki led zewnętrzne mogą być zawieszone w formie kurtyny lub oplatane wokół znajdujących się tam przedmiotów. Światełka świąteczne mogą ozdobić nie tylko okno, balkon lub być zawieszone bezpośrednio na dom, można je wykorzystać również do zdobienia dekoracyjnych kształtów zwierząt choinek wykonanych z metalowych elementów. Ważne jest jednak aby wykorzystywać lampki zewnętrzne (ogrodowe), gdyż są one odporne na niskie temperatury, wilgoć i zmienne warunki atmosferyczne.

  Lampki świąteczne: kurtyny, węże świetlne, sople

  W tej kategorii odnajdą Państwo lampki świetlne kurtyny, tradycyjne na przeźroczystym kablu, kolorowe kuleczki oraz sople. Wszystkie one mogą być z powodzeniem wykorzystane do stworzenia bożonarodzeniowego klimatu w swoim ogrodzie.

  Iluminacje świąteczne - oświetlenie bożonarodzeniowe 

  W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wiele lampek i akcesoriów świątecznym, dzięki którym można stworzyć przepiękne iluminacje świąteczne. Oświetlenie świąteczne zewnętrzne w okresie bożonarodzeniowym może nadać klimat w każdym domu czy jakiejkolwiek placówce. Duży wybór lampek choinkowych jak np. spadające sopelki - urozmaicą dom lub choinkę. Warto zapoznać się z naszą ofertą nie tylko w okresie świątecznym.

Oferta sklepu: leżaki rattanowe | leżanka ogrodowa | fotel technorattan | meble ogrodowe z technorattanu | meble z technorattanu | meble technorattanowe | meble z technorattanu | meble ogrodowe technorattan wyprzedaż | stoliki z technorattanu | stoliki rattanowe | sofa technorattan