Metody dostawy

Sprzedaż mebli ogrodowych drogą internetową niesie za sobą konieczność ich wysyłki spedycją. Dbamy o zadowolenie każdego klienta, dlatego solidne zapakowanie towaru, sprawność i szybkość obsługi oraz bezpieczeństwo podczas transportu są dla nas szczególnie ważne. Dlatego też w usłudze dostarczenia zakupionych przez Państwa mebli ogrodowych i innych produktów, od wielu lat pomagają nam sprawdzone firmy kurierskie: FedEx, JAS, oraz ETL. Są to najczęściej przesyłki na paletach, dlatego też nasi magazynierzy szczególną uwagę przywiązują do odpowiedniego ułożenia mebli, starannego zabezpieczenia foliami, strechem i taśmami. Dzięki temu do minimum ograniczamy ryzyko uszkodzenia przesyłki podczas transportu. Przy odbiorze w obecności kuriera, klient ma prawo i powinien dokładnie obejrzeć stan dostarczonej przesyłki, a w razie wątpliwości spisać odpowiedni protokół szkody (kurierzy mają przy sobie potrzebne druki).

Wszystkie zestawy mebli ogrodowych i inne oferowane produkty znajdują się na miejscu, w naszych magazynach, dlatego też po wpłynięciu zamówienia błyskawicznie możemy przekazać bezpiecznie zapakowane meble kurierowi. Zwykle czas oczekiwania wynosi 2 dni robocze. Każdą wysyłkę traktujemy z najwyższą starannością i jest dla nas priorytetowa. Oczywiście istnieje możliwość uzgodnienia terminu dostawy na dowolny, wygodny dla Państwa termin. Bywa również, że największe komplety mebli ogrodowych dostarczamy własnym transportem (termin dostawy do uzgodnienia indywidualnie). Jednocześnie informujemy, że zgodnie z ustawą klient ma prawo na swój koszt odesłać w terminie 14 dni zakupione meble bez podania przyczyny.

Wzór odstąpienia od umowy

Zamówienia można także odbierać osobiście pod adresem: ul. Wilcza 27, 50-429 Wrocław

Ceny dostawy zależą od wielkości i wagi paczki lub przesyłki paletowej. Cena dostawy zawsze pokazana jest w koszyku w sklepie internetowym oraz w podsumowaniu zamówienia.Poniżej przedstawiamy cennik dostaw:

Zakupy powyżej 2000zł gwarantują darmową dostawę.

Waga Produkty Cena (przedpłata) Cena (pobranie)
do 20kg Światełka ogrodowe, Lampy dekoracyjne LED 15 zł 18 zł
do 30 kg Huśtawki ogrodowe, skrzynie ogrodowe 60 zł 60 zł
do 50 kg Parasole ogrodowe, altany, kosze wiszące, huśtawka “NAKSOS” 80 zł 80 zł
1 paleta Małe zestawy mebli ogrodowych 140 zł 160 zł
2 palety Duże zestawy mebli ogrodowych 280 zł 300 zł