Leżanka ogrodowa

leżanki rattanoweJeżeli poszukujemy ciekawych i estetycznych rozwiązań do zorganizowania w ogródku bądź na tarasie strefy przeznaczonej do wypoczynku oraz spotkań towarzyskich, zdecydowanie warto zdecydować się na meble rattanowe. Rattan jest tworzywem naturalnym, wykonanym z palmy, jednak istnieje dla niego tańsza i równie dobra alternatywa w postaci rattanu syntetycznego, i to właśnie on jest szeroko dostępny na rynku mebli ogrodowych. Z rattanu wykonuje się właściwie wszystkie rodzaje mebli ogrodowych: stoły, fotele, leżaki… Rozwiązaniem, które doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie do dyspozycji mamy względnie niedużą przestrzeń, a chcielibyśmy wypełnić ją meblami, które będą nadawały się zarówno do spotkań towarzyskich, jak i samotnego wypoczynku będą leżanki ogrodowe. Takie leżanki są oczywiście dostępne w wielu różnych wzorach, ale ich ogólną zaletą jest to, że mogą na niej wygodnie siedzieć około trzy osoby – co sprawdzi się, kiedy do naszego ogródka czy tarasu zaprosimy gości lub będziemy chcieli spędzić tam czas z rodziną, a jednocześnie przynajmniej jedna osoba może się tam wygodnie położyć, co sprzyja relaksowi we własnym towarzystwie. Dlaczego przynajmniej jedna osoba?

Nowoczesne leżanki ogrodowe dwuosobowe i trzyosobowe

Jeżeli leżanki ogrodowe są sporych rozmiarów i ciekawie zaprojektowane, dają one możliwość wygodnego leżenia na nich dwóch, a czasem nawet trzech osób. Takie leżanki są jednak przeznaczone raczej do większych przestrzeni, ale taką, na której wygodnie położy się jedna osoba, bez problemu możemy zakupić jeśli mamy mniej miejsca na meble ogrodowe. Leżanka ogrodowa, podobnie jak pozostałe meble ogrodowe wykonane z rattanu, mają tą ogromną zaletę, że jest odporna na rozmaite warunki atmosferyczne. Oznacza to, że gdy skończą się letnie dni – a nawet, kiedy w trakcie lata przytrafi się burza, co przecież nie jest żadną osobliwością – nie musimy mebli rattanowych chować do pomieszczeń. Nie zniszczą się one wcale ani pod wpływem silnych promieni słonecznych, ani wystawione na opady atmosferyczne – jedyne, co powinniśmy schować, kiedy nie używamy mebli rattanowych, to tekstylne elementy, takie jak poduszki itp.

Leżanki ogrodowe z daszkiem

W ofercie Belgiardino znajdziesz również leżanki ogrodowe z daszkiem, które idealnie sprawdzą się do relaksu podczas upalnych dni. Wysoka trwałość materiału, jakim jest technorattan sprawia, że nawet długa ekspozycja na słońce nie odbarwi leżanki. Dzięki temu możesz się cieszyć swoimi meblami przez wiele sezonów! Leżanki ogrodowe z daszkiem gwarantują cień podczas padania intensywnych promieni słonecznych. Daszek wykonany jest ze stabilnych elementów, które są odporne na ewentualne podmuchy wiatru.

Funkcjonalne leżanki do Twojego ogrodu

leżanki rattanowe - wyposażenie do ogroduLeżanki ogrodowe są rozwiązaniem bardzo eleganckim i estetycznym, a jednocześnie nie nachalnym. Doskonale wpasują się do każdego ogrodu czy tarasu, a nawet na większym balkonie będą się świetnie prezentowały, dając nam jednocześnie możliwość wypoczynku na świeżym powietrzu bez konieczności oddalania się od naszego domu. Naturalne kolory mebli rattanowych sprawiają, że są one uniwersalne i przypadną do gustu każdemu. Długa gwarancja, którą daje większość producentów sprawia, że nie musimy się o nic martwić, zaś ogromna dostępna rozmaitych mebli rattanowych powoduje, że bez problemu znajdziemy takie meble, które będą nam odpowiadać w stu procentach i pod każdym względem. Leżanki i inne meble wykonane z rattanu to doskonałe rozwiązanie dla każdego miejsca i każdej osoby, której zależy na wygodnych i trwałych meblach ogrodowych.