NAROŻNIKI BEL GIARDINO – CALABRIA I ITALIA PORÓWNANIE MODELI

W ofercie sklepu belgiardino.pl znajduje się wiele modeli narożników. Pośród nich znajdują się dwa wyjątkowe modele cieszące się ogromną popularnością – narożnik Calabria i Italia. Przygotowaliśmy porównanie tych dwóch modeli.

Narożniki – co mamy do wyboru przy zakupie?

Kupując narożnik w Bel Giardino do wyboru mamy wiele różnych modeli. Przed zakupem należy zdecydować:

  • jaki kolor wybieramy,
  • jaką wielkość,
  • jaki styl narożnika (nowoczesny lub tradycyjny),
  • czy wybieramy moduły.

Narożnik Calabria

Narożnik Calabria cieszy się niespotykaną popularnością głównie dzięki temu, że składa się on z wielu modułów i mimo tego, że jest bardzo duży, nie ma problemu z przechowywaniem i transportem. Narożnik Calabria to komfortowe miejsca dla nawet 8 osób i dużo miejsca do stawiania napoi, za sprawą zakończeń ramion szklanymi blatami.

Narożnik Calabria występuje ponadto w kilku wersjach kolorystycznych technorattanu oraz poduszek.

Narożniki bel giardino – calabria i italia porównanie modeli Narożniki bel giardino – calabria i italia porównanie modeli Narożniki bel giardino – calabria i italia porównanie modeli

Narożnik Italia

Narożnik Italia jest podobnie jak Calabria stworzony w stylu minimalistycznym. W narożniku Italia są niższe oparcia a ramiona nie są zakończone szklanym blatem. Jest za to mniej miejsca do stawiania napoi, ale więcej miejsca do siedzenia, więc jeżeli potrzebujesz obszernego narożnika dla dużej rodziny Italia sprawdzi się świetnie. Narożnik Italia składa się z 3 elementów, a cały zestaw jest dodatkowo wyposażony w stolik kawowy oraz wygodny fotel.

Podobnie jak w przypadku Calabrii, Italia posiada kilka wersji kolorystycznych do wyboru klienta.

Narożniki bel giardino – calabria i italia porównanie modeli Narożniki bel giardino – calabria i italia porównanie modeli

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *