Wyposażenie ogrodu – akcesoria, których nie może zabraknąć w Twoim ogrodzie

Wyposażenie ogrodu to nie lada gratka – poza wyborem roślinności oraz oczywiście mebli ogrodowych warto urozmaicić tą przestrzeń funkcjonalnymi akcesoriami ogrodowymi takimi jak: parasole, skrzynie czy też kosze ogrodowe. W trakcie sezonu letniego na uwagę szczególnie zasługują parasole i zadaszenia takie jak altanki z moskitierą, które skutecznie chronią dorosłe i dziecięce głowy przed promieniami słonecznymi. Eleganckie i designerskie wyposażenie ogrodu nie tylko czyni ogród bardziej praktycznym ale również zdecydowanie przyjemniejszym, dlatego mamy przyjemność przedstawić zalety akcesoriów ogrodowych dostępnych w naszej ofercie.

Wyposażenie ogrodu na lato – parasole przeciwsłoneczne

Szczególnie dużą popularnością działki i ogrody cieszą się w okresie letnim – jest to spowodowane lepszymi, do przebywania na zewnątrz, warunkami w porównaniu do zimy. Wszyscy jednak mamy świadomość, że wysokie temperatury jak i narażanie się na nieustanny, całodniowy kontakt ze słońcem może skończyć się udarem lub spaloną do czerwieni skórą. Zapobiec temu pomogą ogrodowe parasole przeciwsłoneczne. Obszerna czasza, o wymiarach 3×4 m, parasola ELENA skutecznie skryje w cieniu nawet sześcioosobową rodzinę, a możliwość 360-stopniowej regulacji oraz kąta jej nachylenia daje gwarancję ochrony przez cały dzień niezależnie od kierunku padania promieni słonecznych. Naturalnie parasol nie musi być prostokątny – tradycyjnym, bo okrągłym kształtem czaszy charakteryzuje się OLIWIA. Parasole przeciwsłoneczne dostępne w naszej ofercie występują w trzech różnych wariantach kolorystycznych: ecru, beżowym lub grafitowym. Należy mieć na uwadze, że parasole przeciwsłoneczne nie zapewniają ochrony przed ulewnym deszczem, dlatego w przypadku jego nadejścia powinny zostać złożone i schowane, żeby nie ulec zniszczeniu.

Altana z moskitierą – niezbędne wyposażenie do ogrodu

Sezon letni charakteryzuje duża obecność owadów i insektów, z którymi podczas zimy czy jesieni kontakt jest znacznie ograniczony. Wiele z nich stwarza potencjalne zagrożenie zarówno dla dzieci, jak i dorosłych (np. alergików), dlatego warto się przed nimi chronić. Lato znane jest ze wspólnego spędzania wolnego czasu na dworze, poobiednich sjest oraz pysznych deserów lodowych z kawą w ramach podwieczorku. Niestety słodkości te nęcą również osy, pszczoły i muchy, których towarzystwo przeważnie nie jest pożądane – przed niechcianymi gośćmi ochronić może TASOS – pojemna altana ogrodowa z moskitierą, która doskonale sprawdzi się również podczas wieczornych pobytów w ogrodzie lub na działce, kiedy to ciszę nadchodzącą wraz z nocą przecinają pobrzękiwania komarów i dźwięki nerwowych uderzeń ludzkich dłoni w łydki oraz ramiona.

Skrzynie ogrodowe doskonałe dla materiałów i tekstyliów

Skrzynie ogrodowe spełniają wiele funkcji – przechowywane są w nich różne przedmioty od odzieży wierzchniej i obuwia, po narzędzia ogrodnicze takie jak grabki, łopatki i sekatory, bez których utrzymanie porządku w zieleńcu byłoby niezwykle trudne. Wiele osób ukrywa skrzynie ogrodowe w laubie, altanie lub piwnicy jednak jak sama nazwa wskazuje jej miejsce jest w ogrodzie. Skrzynia ogrodowa BOX BIX, znajdująca się w naszej ofercie to model przystosowany do bycia pozostawionym na zewnątrz – dzięki płaskiemu technorattanowi, z którego ją wykonano jest przewiewna i szybko schnie a wyłożenie jej wnętrza wodoodpornym pokrowcem zapewnia skuteczną ochronnej zawartości przed opadami deszczu, wilgocią oraz poranną rosą. Wyposażenie ogrodu w wodoodporną skrzynię ogrodową daje możliwość ukrycia w niej tekstyliów takich jak poduszki, które znajdują się na narożnikach lub fotelach.

Ogród wyposażenie – akcesoria stołowe

Wielu spędza czas w ogrodzie delektując się grillowanymi warzywami, wciągając w nozdrza zapach pieczonych kiełbas lub karkówek – czy można uczynić go jeszcze przyjemniejszym? Z barkiem ogrodowy SATYR bez wątpienia, jednak na szczególną uwagę w przypadku akcesoriów ogrodowych do stołu zasługuje obrotowy blat, który znacznie ułatwia serwowanie dań (efektownie je prz tym eksponując) oraz sięganie po przekąski. Ponadto podkładka obrotowa chroni blat stołu przed zabrudzeniem. Dostępna w naszej ofercie patera obrotowa ma 60 cm średnicy i doskonale sprawdzi się na stołach o promieniu mieszczącym się w przedziale 65-90 cm.

Wyposażenie ogrodu Bel Giardino – na każdą okazję

Wyposażenie do ogrodu w postaci akcesoriów ogrodowych znajdujących się w naszej ofercie pozwala na uczynienie Twojego tarasu, balkonu lub działki zdecydowanie bardziej funkcjonalną. Wysoka jakość akcesoriów ogrodowych sprawia, że oferowane przez Bel Giardino wyposażenie ogrodu zwraca uwagę i zachwyca swoim wyglądem. Pozwól swojemu ogrodowi zabłysnąć wraz z wyposażeniem do ogrodu Bel Giardino!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *