Fotele ogrodowe, jak i inne meble z technorattanu, cieszą się coraz większą popularnością, głównie ze względu na ich wytrzymałość na warunki atmosferyczne i estetyczny wygląd. Fotele technorattanowe oferowane przez BelGiardino charakteryzują się wysokim komfortem, funkcjonalnością, estetyką i trwałością. Mogą być wykorzystywane zarówno do aranżacji kącika kawowego w ogrodzie, jak i na tarasie czy balkonie, dzięki szerokiemu wyborowi modeli. Doskonałym rozwiązaniem są fotele ogrodowe rozkładane, które łączą w sobie ciekawy design i uniwersalność, idealne do różnych stylów ogrodowych. Fotele z podnóżkiem stanowią świetną alternatywę dla leżaków, umożliwiając komfortowy relaks na tarasie czy balkonie, a także są praktyczne podczas przyjęć gościnnych.

Więcej...

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4


Meble z technorattanu zyskują coraz większą popularność. Wszystko za sprawą dużej wytrzymałości na wszelkie czynniki atmosferyczne, takie jak wilgoć czy promieniowanie UV. Funkcjonalny fotel technorattan w swym zestawie zawiera poduszkę, która zwiększa komfort siedziska. Tej kategorii odnajdą Państwo zarówno fotel technorattanowy w stylu nowoczesnym, jak i bardziej tradycyjny.

Fotele technorattanowe kolekcji BelGiardino

Każdy fotel technorattanowy sprzedawany w naszym sklepie wyróżnia się takimi cechami jak:

komfort
funkcjonalność
estetyka
wytrzymałość.

Zastosowanie foteli technorattanowych

Fotele z technorattanu mogą być wykorzystywane zarówno do aranżacji kącika kawowego czy wypoczynkowego w ogrodzie, jak i na tarasie, a nawet mniejszym balkonie. Wszystko to za sprawą szerokiego wyboru modeli, dzięki któremu każda osoba znajdzie fotel ogrodowy dla siebie.

Fotel ogrodowy rozkładany – wygoda i styl w jednym

Doskonałym rozwiązaniem są fotele ogrodowe rozkładane, które łączą w sobie jednocześnie ciekawy design i uniwersalność. Rozkładane fotele ogrodowe, są doskonałym dopełnieniem kompletów mebli na taras lub do naszego ogródka. Świetnie sprawdzą się zarówno do klasycznego jak i nieco bardziej rustykalnego ogrodu. Fotele rozkładane na balkon lub taras to również świetny wybór, jeśli nie dysponujemy dużą przestrzenią. Letnie i jesienne wieczory mogą być jeszcze przyjemniejsze z fotelem rozkładanym z podnóżkiem. Warto obserwować naszą stronę i wyprzedaże i trafić na szeroką ofertę tanich foteli ogrodowych.

Fotele ogrodowe z podnóżkiem

Fotel ogrodowy z podnóżkiem może zastąpić leżak, dzięki któremu w łatwy sposób stworzysz na swoim tarasie strefę relaksu. Świetnie sprawdzają się również na balkonach i mniejszych tarasach, ponieważ zajmują mniej miejsca niż klasyczne leżaki. Fotele ogrodowe rozkładane z podnóżkiem, pozwalają na dowolną aranżację, dzięki czemu w zależności od okazji, możesz dowolnie dysponować swoim miejscem w ogrodzie, na balkonie i tarasie. Podnóżek może służyć również jako dodatkowe miejsce do siedzenia, jeśli pojawią się goście. Specjalne poduszki na fotelach ogrodowych pozwalają wygodnie się położyć i cieszyć wolnymi chwilami na świeżym powietrzu.
Zobacz również: zestawy kawowe z technorattanu.